4. W.K.S. „Hallerczyk”, Równe, kpt. Werschner, Dow. 13 Dyw. piech.
Klasa B.
5. W.K.S. „Zamość”, ppor. Roch Dtwo 3, Dywizji Piechoty.
6. W.K.S. „Kowel”, kpt. Sosialuk, 50 p. Strz. Kres. Kowel.
7. K.S. „Lublinianka”, por. Bryl, ul. 3 Maja 16 (1925), St. Kucharzewski, Krak. Przedmieście Nr. 24-3 (1926), Lublin.
8. K.S. „Makabi”, pan Goldman, Krakowskie Przedmieście
Klasa C.
9. K.S. „Strzelec”, Lublin, 3 Maja 16, Wąsowski.
10. A.Z.S. Lublin, 3 Maja 7, m 4, p. Jaworowski.
11. W.K.S. „Dubno“, por. Pełka, ref. sport. 43 p. Strz. Kres. Dubno.
12. Harcerski Klub Sport. Lublin, ul. Namiestnikowska 12, Izba I, L.D.K.
13. K.S. Jardenja, Lublin, ul. Zamojska 35, A. Holzberg.
14. K.S. Hasmonea, Równe, skrzynka poczt. 231.
15. K.S. Amatorzy, Włodzimierz Wołyński, Zamkowa 4, Jan Zugaj.
16. K.S. Makkabi, Brześć, 3 Maja 34, A. Palewski.
17. K.S. Amatorzy, Kowel, ul. Warszawska 100, Izrael Grempler.

Źródło: Kalendarz Sportowy na Rok … 1925, dod.: „Karykatury” nr 5

Rozgrywki 1926
Tabela rozgrywek o mistrzostwo okręgu lubelskiego na rok 1926.

ŻKS (Brześć) — KS Zdrów

KS Lublinianka z powodu zawieszenia w czynnościach za nienadesłanie, pomimo czterokrotnego ponaglania, sprawozdania Kasowego z zawodów na dochód P.Z.P.N. urządzonych w myśl komunikatu oficjalnego P.Z.P.N. Nr. 3.25. str. 2. nie jest dopuszczony do rozgrywek o mistrzostwo Okręgu do chwili załatwienia powyższej sprawy.
Źródło: Ziemia Lubelska R.22 [i.e.21], nr 13 (17 stycznia 1926), s. 7

KS. Lublinianka—WKS. Kowel 4:3 (2:1)
Dnia 18 b.m. wyjechała do Kowla drużyna Lublinianki, by rozegrać ostatnie zawody o mistrzostwo klasy A z WKS-em Kowel. Wynik zawodów zakończył się zwycięstwem lubliniaków, którzy meczem tym zakończyli chlubnie mistrzostwo okręgu zdobywając tytuł „mistrza” na rok 1927 ilością 18 punktów. Grę rozpoczyna Lublinianka, nadając z miejsca silne tempo. Już w pierwszych minutach uwidacznia się przewaga lubliniaków, po kilkunastu minutach wojskowi zagrażają kilka krotnie bramce biało-zielonych, lecz dobra obrona Lublinianki unieszkodliwia wszelkie zakusy wojskowych. Atak gości przechodzi znów do ofenzywy, która przynosi pierwszą bramkę lubliniakom strzeloną przez Kwietniewskiego. Po zdobyciu bramki atak Lublinianki stale atakuje bramkę przeciwnika, lecz brak celnych strzałów nie zezwala na wykorzystanie, kilku pewnych pozycji. W chwilę po tem wojskowi dzięki Moskalowi strzelają rewanżową bramkę. Teraz lubliniacy znowuż starają się naprawić winę obrońcy i atakują ustawicznie wojskowych, ataki te przynoszą im drugą bramkę i wynik do przerwy 2:1 pozostaje niezmienionym. Po przerwie WKS. przestawia drużynę, Marjan idzie do ataku, lecz goście z miejsca odbierają piłkę i znowu przeprowadzają kilka ataków, które załamują się na obronie. Przewaga lubliniaków trwa dłuższą chwilę, lecz po tem wojskowi otrząsają się z niej i zdobywają rewanżową bramkę. Wynik pozostaje pod znakiem zapytania. W Lubliniance widać zdenerwowanie, co też przyczynia się do zdobycia przez wojskowych 3-iej bramki. Lublinianka widząc, że przeciwnik w dalszym ciągu atakuje, robi zmiany Moskal idzie do ataku, zaś Stepanek na obronę. Zmiana ta okazała się dobrą. Moskal przypomniał sobie grę w ataku i b. ładnie rozdawał piłkę Królowi i Kwietniewskiemu. Krótkie „posingi” dołem, utrudniają przeciwnikowi obronę swej bramki, zaś Lubliniance ułatwiają zdobycie 3 bramki. Na kilka minut przed końcem lubliniacy zdobywają 4 i ostatnią bramkę. Do końca gra toczy się z przewagą Lublinianki. Sędziował dobrze p. Kożuchowski. W zespole Kowla wyróżniał się swoją ofiarną grą bramkarz, oraz Marjan i Kulczycki. Radzimy zmienić system gry, zbyt częste „bomby” oraz brak celowego podania po ziemi ujemnie wpływa na poziom gry. Lublinianka wystąpiła bez Czecha, grała dobrze, gra jej była celowa, lecz „pech” w strzałach mógł się przyczynić, że mimo przewagi, „mistrz” mógł zawody przegrać. Jednym z najgłówniejszych powodów utrudnienia gry to boisko piaszczyste na którym lubliniacy nie mogli grać, miejscami piasek na kilkanaście centymetrów, takie piłki nie trzeba było „gasić” gdyż w tem wyręczał graczy piasek. Lublinianka niewykorzystała w pierwszej połowie gry rzutu Karnego, nieudolnie strzelonego przez Stepanka.
Ziemia Lubelska R.22 [i.e.21], nr 171 (21 lipca 1926)

Lublinianka — Hakoah 5:2 (2:1).
Stan mistrzostw okręgu lubelskiego przedstawia się jak następuje: Lublinianka 16 pkt., WKS Hallerczyk 15 pkt., WKS Lublin 11 pkt., WKS Kowel i AZS Lublin po 7 pkt., oraz WKS Zamość 1 pkt.
Polska Zbrojna ; pismo codzienne R.6, nr 193 (15 lipca 1926)

Wczoraj odbyło się spotkanie o mistrzostwo O.K. II w piłce nożnej, między klubami: WKS Zamość — WKS Kowel z wynikiem 3:2 (1:2)
Rozgrywki o mistrzostwo klasy A okręgu lubelskiego.
W.K.S. Zamość – W.K.S. Kowel 3:2 (1:2)
Dnia 17 bm. odbyły się powyższe zawody na boisku w Kowlu. WKS Zamość stawił się z trzema graczami rezerwowymi Gra naogół interesująca, początkowo o niezbyt żywem tempie zaczyna się ożywiać po uzyskaniu ładnej bramki przez WKS Zamość. Gospodarze poczynają częściej atakować i dzięki dobrej grze środkowego napastnika sierż. Marjana uzyskują bramkę wyrównawczą, a następnie drugą z rzutu wolnego przez por. Kulczyckiego, przy wydatnej pomocy bramkarza gości. Po przerwie gra toczy się z widoczną przewagą WKS Zamość. Ataki gospodarzy załamują się na dobrej obronie gości, w której niezmordowanie pracuje sierż szt. Pietroniec a dzielnie sekunduje mu p. Gniot i na świetnie pracującej pomocy por. Rybce i plut. Jaraczewskim. Wreszcie na 20 minut przed końcem gry rozpoczyna silniej naciskać atak Zamościa, który, grając po raz pierwszy w tym składzie nie rozwinął dotąd planowej gry. Odtąd zaznacza się całkowita przewaga Zamościa, którą zaznacza drugą bramką szer. Stasiewicz, a zwycięską, w ostatnich minutach gry kpt. Habina. Sporadyczne ataki Kowla likwiduje skutecznie obrona i dobrze usposobiony po przerwie bramkarz Zamościa. Sędziował dość słabo lecz na ogół bezstronnie sierż. Mandelkern. Zaznaczyć należy, że boisko WKS Kowla, które według określenia wojskowego stanowi „teren urozmaicony”, nie nadaje się stanowczo do rozgrywek o mistrzostwo.
Ziemia Lubelska R.22 [i.e.21], nr 261 (19 października 1926)
Ziemia Lubelska R.22 [i.e.21], nr 265 (23 października 1926)